Наші діти потребують захисту та підтримки дорослих. Кожного дня. А сьогодні, в День захисту дітей і Всесвітній день підтримки батьківства, ми вкотре нагадуємо, що, окрім фізичної безпеки, важливо дитині.
Дитина має бути захищеною: нашою близькістю нашою повагою до її особистості нашою чутливістю до її потреб нашою турботою про себе самих, щоб у нас були сили піклуватись про неї нашим розумінням її вікових особливостей і можливостей нашим терпінням до того, чого вона не вміє, і чому вчиться нашим прийняттям її унікальності нашою уважністю до її темпу нашою дбайливістю до її емоцій нашою підтримкою в її мріях нашою впевненістю в тому, що вона здатна на більше нашою мудрістю і нашими цінностями, що стають і її досвідом, і цінностями нашим співчуттям та втіхою, що з віком стає її самопідтримкою нашою стійкістю в дотриманні своїх слів, правил, кордонів нашою послідовністю у своїх діях і рішеннях нашою Любов’ю, що творить дива нашою Вірою в її Майбутнє.
І найголовніше — їм потрібні ми, близькі дорослі. Бережіть себе, будь ласка.
Текст від Світлана Ройз.
До Міжнародного Дня Захисту дітей Міністерством освіти і науки проведено онлайн-марафон для учнів»Рух-це здорово.Учениця 6 класу,Манафова Ліза з 23-28 травня була учасником цього марафону в онлайн-режимі.Головна мета заходу,залучення учнівської молоді до рухової активності та популяризація здорового способу життя. Молодець, ЛІЗА!!!Твої веселі тренуваннявміють підтримати та допомагають у теперішній складний час .Так триматиПодальших спортивних успіхів!!!
До Дня захисту дітей у Валявському ЗЗСО І-ІІІ ступенів були проведені уроки фінансової грамотності. Ці знання важливі не тільки у мирний, а й у військовий час. Учні старших класів познайомилися із правилами платіжної безпеки,актуальними схемами шахрайства у воєнний час,отримали поради як вберегтися від випадків телефонного шахрайства, поліпшили обізнаність про кібергігієну та культуру безпечної поведінки у віртуальному просторі. Метою уроку для учнів середніх класів було навчити учнів правил платіжної безпеки, познайомити з видами та сценаріями шахрайства, щоб уберегти учнів від таких випадків. Тема уроку для учнів 1-4 класів : "Готівкові та безготівкові гроші". Мета уроку: познайомити учнів з основами платіжної безпеки, навчити учнів користуватися безготівковими грошима та оберігати кошти від шахраїв, поліпшити обізнаність учнів про правила безготівкових розрахунків. Терміни, які учні дізналися під час уроку: платіжна картка, банк, банкомат, пін-код, пароль.
Перевірити свої знання можна у антишахрайській онлайн-грі "Здолай шахрая", розробленій Асоціацією "ЄМА", покликаній допомогти громадянам розвивати й поліпшувати власні навички з кібербезпеки та захисту від більше ніж 80 видів платіжного та інтернет-шахрайства! У легкому та веселому форматі, максимально наближеному до реальних шахрайських ситуацій, можна дізнатися все про найактуальніші шахрайські загрози та головні правила захисту й кібербезпеки.
Онлайн-гра "Здолай шахрая" https://game.ema.com.ua/
Comments